Mafijny romans

Romanse to książki, które bez trudu pochłaniają wszystkie kobiety. Panie mają to do siebie, że z wielką przyjemnością czytają takie książki, gdzie zawsze pojawia się wątek miłosny i jest on z mocą kontynuowany przez całą książkę. Historie szczęśliwej i nieszczęśliwej miłości to coś, co każdy z nas (kobiet) bardzo lubi. Czasem nawet panowie pozwalają sobie na czytanie takich książek, ale jest to już naprawdę okazjonalna sytuacja. Nowością na rynku w ostatnich czasach są mafijne romanse, które są nieziemską dawką ogromnych emocji. Jedną z takich książek pt.”Serce gangstera. Gangsterzy. Tom 1” napisała Anna Wolf.

Zastaw w postaci człowieka

Nick McCoy ma dar do tego, aby popadać w ogromne kłopoty. Niby ma pieniądze i “na chleb” mu w życiu nie brakuje, ale on kocha ryzyko. Dlatego bardzo często można go spotkać w kasynach, gdzie zawsze gra o wysokie stawki. Czasem uda mu się coś wygrać, a czasem jest gorzej. Teraz jest podwójnie gorzej. Nick odwiedził kasyno, które należy do słynnego, rosyjskiego gangstera – Aleksieja Tarasow. I akurat w tym dniu Nick ma ogromnego pecha. Przegrywa ogromną sumę, której właściwie nie ma przy sobie ani na koncie. Chłopak wie, że Aleksiej mu nie odpuści i prędzej go zamorduje, jak nie odda mu pieniędzy. Aleksiej słynie bowiem z ogromnej bezwzględności wobec dłużników. Postawiony pod murem Nick obiecuje gangsterowi w zastaw…swoją siostrę. Pokazuje mu zdjęcie Chloe, a ten…się zgadza. Aleksiej sam wobec siebie był zdziwiony, że się na to zgodził, ale dziewczyna ze zdjęcia jakoś tak nim poruszyła, że postanowił się zgodzić.

W niewoli

Niczego nieświadoma Chloe była bardzo mocno zdziwiona, kiedy pod przymusem znalazła się w niewoli Aleksieja w jego luksusowej willi. Jeszcze większe było jej zdziwienie, kiedy dowiedziała się za co. Oczywiście nie miała ochoty się zgodzić na to i chciała się uwolnić. Tylko, że Aleksiej nie chciał jej tego ułatwić. Od tej pory pomiędzy tą dwójką bohaterów dochodzi do coraz większych i dosyć mocnych utarczek słownych. Tylko, że tak naprawdę pomiędzy tą dwójką iskrzy…wielkie uczucie, co widać gołym okiem. Emocje sięgają zenitu, kiedy Aleksiej dowiaduje się, że Chloe grozi niebezpieczeństwo. Nick znowu przegrał pieniądze u innego gangstera, a ten postanowił się zemścić właśnie na jego siostrze. Aleksiej zrobi wszystko, aby z głowy Chloe nie spadł żaden włos. Jak zakończy się tak dziwnie rozpoczęta znajomość? Tego żądni wiedzy czytelnicy dowiedzą się z Serce gangstera. Gangsterzy. Tom 1 od TaniaKsiazka.

Tło zdjęcie utworzone przez Racool_studio - pl.freepik.com